Dla turystów indywidualnych
i rodzin

Zwiedź Kraków ze swoją rodziną pod opieką przewodnika!

O Krakowie opowiadamy z pasją, uśmiechem i na luzie! Scenariusz, trasę i przekazywane treści dostosowujemy do indywidualnych potrzeb turystów, z uwzględnieniem wieku oraz oczekiwań uczestników. Takie podejście sprawia, że nasze spacery po Krakowie są idealne zarówno dla dzieci, dorosłych, jak i całych rodzin. Zadbamy o to, żeby turyści poznali historię Krakowa przekazaną w ciekawy i w przystępny dla nich sposób.

Ile to kosztuje?

Dla rodzin z dziećmi

Dla rodzin z dziećmi proponujemy wycieczki naszego projektu Średniowieczny Kraków, który stworzyliśmy specjalnie dla dzieci. Poprzez gry, zabawy i rekwizyty staramy się zaciekawić młodych turystów historią Krakowa. W trakcie takiego rodzinnego spaceru dorośli na pewno nie będą się nudzić i również dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy!

Zapytaj o wycieczkę indywidualną!

  Wysyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

  Dla dorosłych

  Dla dorosłych, którzy słabo znają Kraków proponujemy klasyk – Drogę Królewską. Taki spacer to najlepsza okazja na poznanie historii miasta. W trakcie wycieczki odwiedzimy wszystkie najważniejsze miejsca i zabytki Krakowa. O każdym będzie trochę historii, ale też sporo ciekawostek i anegdot. Zwiedzanie może być poszerzone o liczne atrakcje, m.in. wizytę w interaktywnym muzeum w Podziemiach Rynku czy w Muzeum Książąt Czartoryskich. 

  Dla turystów, którzy chcą wyjść poza obręb Starego Miasta proponujemy spacer po Kazimierzu – kojarzonym z kulturą żydowską. Dzielnica tętni życiem kulturalnym i artystycznym. Pełna jest niepowtarzalnych i klimatycznych miejsc: kawiarni, zakamarków, galerii i przeciekawych sklepików.

  Kolejnym pomysłem na ciekawy spacer jest na pewno dzielnica Podgórze – kojarzona między innymi z dawnym gettem żydowskim oraz z Kopcem Krakusa, z którego rozciąga się piękny widok na cały Kraków.

  Alternatywą dla klasycznego zwiedzania może być udział w spacerach z zasłoniętymi oczami –  Niewidzialny Kraków. Z kolei dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku miasta i wybrać się na łono natury proponujemy wyjazd do Ojcowskiego Parku Narodowego.

  Indywidualne podejście do turystów

  W naszych wycieczkach dbamy o to, żeby turyści poznali historię Krakowa przekazaną w ciekawy i w przystępny dla nich sposób. Zadowolenie naszych turystów jest dla nas najważniejsze, dlatego w oprowadzenie wkładamy pasję i serce! Scenariusz i sposób prowadzenia każdego spaceru ustalamy indywidualnie, z uwzględnieniem oczekiwań uczestników i czasu, którym dysponują. Wszystko po to, żeby jak najlepiej dopasować ofertę spaceru do potrzeb naszych Gości.
  Wycieczka wspaniała, dzieci po spotkaniu z p. Tomkiem pokochały Kraków. Ciekawie opowiedziana historia miasta, z rekwizytami, zabawą i uśmiechem. Dzieci przez całą podróż po średniowiecznym Krakowie były zainteresowane i czekały, co nowego przewodnik Tomek wyjmie z białego, dużego worka )Jeśli chcesz żeby Twoi uczniowie poznali Kraków przeżywając przygodę to goraco polecam p. Tomka.
  Magdalena Pawelska - opinie o Adventure Krakow
  Magdalena Pawelska