Kraków Jana Pawła II

Odkryj Kraków, w jakim żył Jan Paweł II

Stworzyliśmy nasze wycieczki, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom turystów przybywających do Krakowa po to, aby zobaczyć i poznać dziedzictwo, jakie pozostawił po sobie Karol Wojtyła. Celem naszych spacerów jest przybliżenie historii blisko 40 lat życia Jana Pawła II. W trakcie naszych wycieczek zobaczycie Państwo mury, w których bywał papież, miejsca nierozerwalnie z nim związane, widoki, którymi każdego dnia cieszył oko, jak również pamiątki, które po sobie pozostawił.
Kraków Jana Pawła II logo

Dla dorosłych

Próżno szukać na świecie drugiego miasta, w którym byłoby tak wiele miejsc i historii żywo związanych z życiem Karola Wojtyły, późniejszego papieża Jana Pawła II. Pamiątki po tym wielkim Polaku można znaleźć w Krakowie niemal na każdym kroku. Nic dziwnego, skoro mieszkał tu blisko 40 lat! Wiele miejsc w Krakowie przesiąkniętych jest duchem Jana Pawła II. Są mury, w których bywał, miejsca nierozerwalnie z nim związane, widoki, którymi prawie każdego dnia cieszył oko, jak również mnóstwo rzeczy-pamiątek, które po sobie pozostawił. Całą tą bogatą spuściznę pragniemy pokazać naszym Gościom.
Zapraszamy w fascynującą podróż po kartach życia Karola Wojtyły, w czasie której poznacie anegdoty, ciekawostki i fakty związane z Jego obecnością w Krakowie. Odwiedzane miejsca będą przyczynkiem do bliższego poznania Jego historii, pokazania tego, jak żył. Mamy nadzieję, że pomogą zrozumieć Jego drogę do świętości.

Zapytaj o wycieczkę śladami Jana Pawła II

    Wysyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

    zwiedzanie Krakowa dla pielgrzymów - Adventure Krakow

    Dla dzieci

    Wycieczka po Krakowie może łączyć zwiedzanie ze świetną zabawą! Nasz przewodnik sposobem opowiadania i przekazywaną treścią dostosuje zwiedzanie do potrzeb najmłodszych turystów. W ciekawy i przystępny dla dzieci sposób pokaże miejsca i historie związane z życiem Karola Wojtyły, późniejszego Papieża Jana Pawła II. Dzięki zastosowaniu zabaw i pomocy edukacyjnych nasz przewodnik postara się pobudzić wyobraźnię najmłodszych, zaciekawić ich i zaangażować w fabułę zwiedzania. Takie podejście sprawia, że uczniowie lepiej przyswajają informacje i wynoszą z wycieczki więcej, aniżeli w trakcie standardowego zwiedzania.
    Młodzi turyści to dla nas najważniejsi goście, dlatego naszą ofertę zwiedzania Krakowa śladami Jana Pawła II stworzyliśmy specjalnie z myślą o dzieciach. Scenariusz i sposób prowadzenia wycieczek ustalamy indywidualnie, z uwzględnieniem wieku i oczekiwań uczestników oraz budżetu i czasu, którym dysponuje grupa. Wszystko po to, żeby jak najlepiej dopasować ofertę spaceru do potrzeb naszych najmłodszych Gości.