Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem -
dla grup

Droga Królewska, Kazimierz, Podgórze i więcej

Na naszych spacerach po Krakowie opowiadamy z pasją, z humorem i na luzie! Spacerujemy nieśpieszenie, opowiadamy ciekawostki i anegdoty o Krakowie, a historię minimalizujemy (choć oczywiście nie można od niej uciec). Scenariusz, trasę i przekazywane treści dostosowujemy do indywidualnych potrzeb turystów, z uwzględnieniem wieku oraz oczekiwań uczestników. Takie podejście sprawia, że nasze spacery po Krakowie sprawdzają się zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych.

Droga Królewska

Dla grup, które słabo znają Kraków proponujemy klasyk – Drogę Królewską. Taki spacer to najlepsza okazja na poznanie historii miasta. W trakcie wycieczki odwiedzimy wszystkie najważniejsze miejsca i zabytki Krakowa. O każdym będzie trochę historii, ale też sporo ciekawostek i anegdot.

Kazimierz

Dla turystów, którzy chcą wyjść poza obręb Starego Miasta, proponujemy spacer po Kazimierzu – kojarzonym z kulturą żydowską. Dzielnica tętni życiem kulturalnym i artystycznym. Pełna jest niepowtarzalnych i klimatycznych miejsc: kawiarni, zakamarków, galerii i przeciekawych sklepików.

Podgórze

Kolejnym pomysłem na ciekawy spacer jest na pewno dzielnica Podgórze – kojarzona między innymi z dawnym gettem żydowskim oraz z Kopcem Krakusa, z którego rozciąga się piękny widok na cały Kraków.

Zapytaj o wycieczkę po Krakowie dla grup!

  Wysyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

  Ojców i więcej dla dzieci

  Alternatywą dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku miasta i wybrać się na łono natury jest wyjazd do Ojcowskiego Parku Narodowego. Natomiast dla grup szkolnych proponujemy spacer po średniowiecznym Krakowie, w trakcie którego poprzez gry, zabawy i rekwizyty staramy się zaciekawić dzieci historią Krakowa.

  Turysta indywidualny i małe grupy

  300 zł / 2h

  Duże grupy

  550 zł / 4h

  Zwiedzanie Krakowa - dopasowane do Ciebie!

  Niezależnie od tego, czy oprowadzamy dzieci, młodzież czy dorosłych, dbamy o to, żeby nasi turyści poznali historię Krakowa przekazaną w ciekawy i w przystępny dla nich sposób. Zadowolenie naszych turystów jest dla nas najważniejsze, dlatego w oprowadzenie wkładamy pasję i serce! Scenariusz i sposób prowadzenia każdej wycieczki ustalamy indywidualnie, z uwzględnieniem oczekiwań uczestników oraz budżetu i czasu, którym dysponuje grupa. Wszystko po to, żeby jak najlepiej dopasować ofertę spaceru do potrzeb naszych Gości.

  Zestawy tour-guide

  Przy większych grupach rekomendujemy wyposażanie turystów w zestawy tour-guide, które składają się ze słuchawki i odbiornika dla każdego uczestnika. Taki system pozwala przewodnikowi za pomocą mikrofonu z nadajnikiem w łatwy sposób przekazać informacje nawet w najbardziej zatłoczonych i gwarnych miejscach. Jest to szczególnie komfortowe dla grupy podczas zwiedzania takich miejsc jak kościół Mariacki czy Katedra Wawelska. W swojej ofercie posiadamy takie zestawy, więc na życzenie Klienta możemy je wypożyczyć i dostarczyć na miejsce naszego spotkania.

  Służymy pomocą w organizacji Państwa przyjazdu do Krakowa. Możemy pomóc w zorganizowaniu posiłku oraz noclegu.
  Polecam z czystym sumieniem. Jako pilot wycieczek współpracowałem z wieloma dobrymi przewodnikami, ale to w jaki sposób oprowadza po Krakowie Tomek Skalik to po prostu rewelacja. Nie ma suchego zwiedzania i przekazywania informacji historycznych. Zwiedzanie z Tomkiem to żywa lekcja historii urozmaicana dodatkowo wieloma rekwizytami, którymi co chwilę zaskakuje grupę. Sposób opowiadania przez Tomka, który momentalnie skupia uwagę dzieciaków to kolejny wielki plus. Polecam!!!
  opinia o Adventure Krakow
  Krzysztof Suski

  Photo by Piotr Langner