Zwiedzanie Krakowa z zasłoniętymi oczami

Oferta dla tych, którzy w nietypowy sposób chcą poznać Kraków

W trakcie spaceru w ramach projektu Niewidzialny Kraków uruchomisz zmysły, które na co dzień pozostają uśpione oraz poznasz Kraków z zupełnie innej, nieznanej dotąd perspektywy. Po zawiązaniu oczu krakowska rzeczywistość odsłoni przed Tobą nowe oblicze, świat nabierze intensywności, a Ty dostrzeżesz więcej, niż mogło Ci się wcześniej wydawać!

Podczas degustacji w restauracji natomiast potrawy odsłonią przez Tobą swoje bogatsze oblicze, a jedzenie stanie się kulinarną ucztą, która przeniesie Cię w wyższy wymiar poznania smaków i aromatów.

Zapytaj o nietypowe zwiedzanie Krakowa!

    Wysyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

    Projekt wycieczki „Niewidzialny Kraków” jest czymś, czego próżno szukać na dzisiejszym rynku przewodnickim. Podróż, jaką proponuje nam p. Tomasz Skalik, powinien przeżyć każdy, kto „namacalnie” i w pełni pragnie poznać Kraków. „Niewidzialny Kraków” oferuje nam obszerne spectrum możliwości poznania miasta poza jednym – wydawałoby się najważniejszym zmysłem – wzrokiem. Tym samym uczestnik jest poniekąd zmuszony do uruchomienia pozostałych zdolności swojego ciała. Początkowa niepewność, czy nawet strach, jest błyskawicznie neutralizowany przez profesjonalne i bardzo opiekuńcze podejście przewodnika – Tomka. Sama wycieczka z jednej strony uczy pokory związanej z niedyspozycją wzrokową osób, którzy są przecież wokół nas, a z drugiej pokazuje, że pozostałe zmysły w zupełności mogą nam wystarczyć. Każdy powinien choć raz wziąć udział w takiej wycieczce. Bez wahania polecam!
    Jan Jakub Grabowski - opinie o Adventure Krakow
    Jan Jakub Grabowski